Siatkówka plażowa wraca do Grodziska Mazowieckiego

Po dłuuugiej przerwie do Grodziska wraca SIATKÓWKA PLAŻOWA !

W tym czasie trwała wielka przebudowa i modernizacja terenów, na których znajdują się 3 boiska. Teraz zmodernizowane, sąsiadujące z kąpieliskiem i komfortowym zapleczem sportowym i relaksacyjnym czekają na was z całymi rodzinami w tym samym, ale całkiem odmienionym miejscu :)

PIERWSZY TURNIEJ JUŻ 24 CZERWCA pod patronatem Burmistrza Grodziska Mazowieckiego.
Połączony z otwarciem kąpieliska.

Każdy kolejny turniej będzie traktowany zupełnie oddzielnie, w każdym do wygrania będą atrakcyjne nagrody, puchary, medale, ale równolegle będziemy prowadzić też klasyfikację generalną dla zawodników, którzy będą brać udział we wszystkich i zapewniamy, że nagrodzimy ich też w szczególny sposób podczas ostatniego turnieju.

Kolejne turnieje: 15.07, 29.07 (klasyfikowany w Turnieju Miast), 12.08, 26.08 (Miksty).

Lokalizacja: boiska przy Stawach Walczewskiego (ul. Nadarzyńska 61, Grodzisk Maz.)
Cały turniej sędziują sędziowie zapewnieni przez Organizatora.
Zgłoszenia na miejscu w dniu turnieju. Wpisowe 30zł od pary.
Turniej żeński startuje o 9:00 (zapisy między 8:30 - 8:45),
turniej męski start o godzinie 11:00 (zapisy do 10:45)

SKRÓCONY REGULAMIN (w pełnej wersji dla zainteresowanych w załączniku)

Zasady

1. Można uczestniczyć w dowolnej ilości turniejów z całego cyklu. Każdy turniej jest oddzielną imprezą i nie ma obowiązku udziału we wszystkich turniejach. Chcąc jednak docenić zawodników, którzy będą pojawiać się u nas regularnie prowadzimy klasyfikację generalną, której zwycięzców dodatkowo nagrodzimy na koniec sezonu.
Zwycięzcami klasyfikacji generalnej zostają zawodnicy, którzy w turniejach, w których łącznie wezmą udział, uzbierają największą ilość punktów. Określona ilość punktów przypisana jest odpowiednio do zajętego w każdym turnieju miejsca:
1 miejsce 100 pkt.
2 miejsce 90 pkt.
3 miejsce 80 pkt.
4 miejsce 70 pkt.
5-6 miejsce 50 pkt.
7-8 miejsce 40 pkt.
9-12 miejsce 30 pkt.
13-16 miejsce 20 pkt.
17-24 miejsce 15 pkt.
25-32 miejsce 10 pkt.
32 i dalsze 5 pkt.

2. Obowiązują oficjalne przepisy PZPS dot. siatkówki plażowej, jednak ze względu na amatorski charakter turnieju uproszczone o kwestie:
- obowiązują stroje dowolne;
- nie przyjmujemy piłki ani nie przebijamy na drugą stronę „palcami” jednorącz ani oburącz
- dopuszczone jest odbicie drugiej piłki palcami w celu jej rozegrania o ile odbicie jest „czyste”, o czym decyduje sędzia

3. Rozgrywki będą przeprowadzane systemem brazylijskim (drużyna uczestniczy w rywalizacji do dwóch przegranych spotkań). O tym, do ilu punktów i ile setów będzie rozgrywane decyduje Organizator w dniu turnieju w zależności od ilości zgłoszonych drużyn. Jeśli ich liczba przekroczy 24 turnieju żeńskim - odpowiednio 32 w turnieju męskim, pierwszy etap turnieju będzie rozgrywany systemem pucharowym (parom, które na tym etapie odpadną zwracamy połowę wpisowego).


Zapraszamy

Podziel się:

OFICJALNY PARTNER TECHNICZNY MAZOWIECKO-WARSZAWSKIEGO ZWIĄZKU PIŁKI SIATKOWEJ