Przypomnienie o terminie zgłoszeń do sezonu 2017/2018

Szanowni Państwo,

przypominamy, że w dniu jutrzejszym (tj. 10.08.2017) upływa termin zgłoszeń do rozgrywek młodzieżowych organizowanych przez MWZPS. Do tego dnia należy również dokonać opłaty za zgłoszenie zespołu do rozgrywek oraz uregulować długi wobec MWZPS. Kluby, które będą mieć zadłużenie nie zostaną dopuszczone do rozgrywek. Druk zgłoszenia do rozgrywek znajduje się w zakładce "Pobierz".

W związku z pojawiającymi się pytaniami informujemy i przypominamy, że wszyscy nowi, niepełnoletni zawodnicy, którym mają być założone konta w OSEKiZ muszą mieć wypełnioną przez rodziców (opiekunów prawnych) Deklaracje Zawodnika Klubu. Dokument ten również znajduje się w zakładce "Pobierz". Deklaracje należy udostępnić do wglądu Wydziałowi Gier i Dyscypliny, który dokona stosownych adnotacji w OSEKiZ.

Przypominamy również, że wszystkie osoby chcące prowadzić zespół w rozgrywkach MWZPS muszą spełnić warunki opisane w komunikacie zamieszczonym na naszej stronie: http://www.mwzps.pl/zaproszenia/komunikat-wgid-ws--licencji-trenerskich-w-sezonie-2017-2018,589.html

 

Podziel się:

OFICJALNY PARTNER TECHNICZNY MAZOWIECKO-WARSZAWSKIEGO ZWIĄZKU PIŁKI SIATKOWEJ