Niedzielne wyniki - Turniej Rozstawieniowy Młodziczek

Grupa A

UMKS MOS Wola Warszawa I - UKS Jedynka Kozienice 2:0 (25:13, 25:10)

UKS SMS Warszawa - MUKS Volley Płock 0:2 (24:26, 16:25)

UKS Jedynka Kozienice - MUKS Volley Płock 0:2 (11:25, 8:25)

UMKS MOS Wola Warszawa I - UKS SMS Warszawa 2:0 (25:11, 25:11)

UKS SMS Warszawa - UKS Jedynka Kozienice 2:0 (25:23, 25:16)

MUKS Volley Płock - UMKS MOS Wola Warszawa I 0:2 (20:25, 13:25)

Grupa B

UKS Atena Warszawa I - Victoria Kobyłka 2:0 (25:3, 25:6)

Nike Węgrów - GLKS Nadarzyn 0:2 (18:25, 26:28)

Victoria Kobyłka - GLKS Nadarzyn 0:2 (9:25, 13:25)

UKS Atena Warszawa I - Nike Węgrów 2:0 (25:14, 25:9)

Nike Węgrów - Victoria Kobyłka 2:0 (25:9, 25:17)

GLKS Nadarzyn - UKS Atena Warszawa I 0:2 (17:25, 15:25)

Grupa C

LTS Legionovia Legionowo I - UKS Beta Pionki 2:0 (25:6, 25:8)

"Praska 30" Warszawa - NOSiR Nowy Dwór Maz. 0:2 (9:25, 12:25)

UKS Beta Pionki - NOSiR Nowy Dwór Maz. 0:2 (20:25, 14:25)

LTS Legionovia Legionowo I - "Praska 30" Warszawa 2:0 (25:7, 25:6)

"Praska 30" Warszawa - UKS Beta Pionki 1:2 (26:24, 25:27, 13:15)

NOSiR Nowy Dwór Maz. - LTS Legionovia Legionowo I 0:2 (19:25, 8:25)

Grupa D

UKS Polonez Wyszków - UKS Plas Warszawa 1:2 (25:19, 10:25, 4:15)

MUKS Trzynastka Radom - KS Metro Warszawa II 0:2 (10:25, 11:25)

UKS Plas Warszawa - KS Metro Warszawa II 0:2 (8:25, 17:25)

UKS Polonez Wyszków - MUKS Trzynastka Radom 0:2 (19:25, 22:25)

MUKS Trzynastka Radom - UKS Plas Warszawa 2:0 (28:26, 25:12)

KS Metro Warszawa II - UKS Polonez Wyszków 2:1 (25:13, 17:25, 15:4)

Grupa E

OTPS Nike Ostrołęka - LKS Wrzos Międzyborów 2:0 (25:6, 25:5)

UKS Esperanto Warszawa - KS Metro Warszawa I 0:2 (4:25, 4:25)

LKS Wrzos Międzyborów - KS Metro Warszawa I 0:2 (10:25, 14:25)

OTPS Nike Ostrołęka - UKS Esperanto Warszawa 2:0 (25:5, 25:5)

UKS Esperanto Warszawa - LKS Wrzos Międzyborów 0:2 (22:25, 11:25)

KS Metro Warszawa I - OTPS Nike Ostrołęka 2:0 (25:15, 25:18)

Grupa F

Bluesoft Mazovia Warszawa - MKS Olimp Mińsk Maz. I 2:1 (25:19, 14:25, 15:13)

MUKS Krótka Mysiadło - UKS Sparta Grodzisk Maz. I 0:2 (18:25, 20:25)

MKS Olimp Mińsk Maz. I - UKS Sparta Grodzisk Maz. I 2:1 (25:16, 14:25, 16:14)

Bluesoft Mazovia Warszawa - MUKS Krótka Mysiadło 1:2 (25:20, 13:25, 4:15)

MUKS Krótka Mysiadło - MKS Olimp Mińsk Maz. I 2:0 (27:25, 25:13)

UKS Sparta Grodzisk Maz. I - Bluesoft Mazovia Warszawa 2:0 (25:19, 25:23)

 

Krzysztof Klepacz

Podziel się:

OFICJALNY PARTNER TECHNICZNY MAZOWIECKO-WARSZAWSKIEGO ZWIĄZKU PIŁKI SIATKOWEJ