Najmłodsi grali na plaży

W dniach 21-22.06.2017 rozegrano Mistrzostwa Mazowsza Młodziczek i Młodzików w siatkówce plażowej. W zawodach wzięło udział 30 zespołów dziewcząt i 10 drużyn chłopców.

W rozgrywkach młodziczek bezapelacyjnie zwyciężyły Małgorzata i Katarzyna Żmijewskie (UKS Atena Warszawa), które w finale pokonały Julię Kabalę i Patrycję Bąk (UMKS MOS Wola Warszawa). Brąz wywalczyły Zuzanna Dygdoń i Oliwia Kosieradzka (UMKS MOS Wola Warszawa) a czwarte miejsce, ostatnie premiowane udziałem w 1/2 Mistrzostw Polski, zdobyły Martyna Terlikowska i Weronika Ciupa (UKS Esperanto Warszawa).

Pośród młodzików Mistrzami Mazowsza zostali Michał Kulesza i Piotr Szlęzak (UMKS MOS Wola Warszawa), drugie miejsce przypadło Łukaszowi i Mikołajowi Grzegrzółka (MUKS Krótka Mysiadło). Na najniższym stopniu podium stanęli Maciej Pszczoła i Wiktor Chmielewski (MKS MDK Warszawa) zaś czwarte miejsce zajęli Maciej Pieńkowski i Emil Bojarski (UKS Plas Warszawa).

Dyplomy i pamiątkowe statuetki wręczali: Jarosław Miałkowski - wiceprezes MWZPS oraz Robert Komornicki - koordynator rozgrywek siatkówki plażowej.

Szczegółowa klasyfikacja w zakładce "Plażówka".