Mistrzostwa Mazowsza Kobiet i Mężczyzn zakończone...

W sobotę 3 czerwca rozegrano Mistrzostwa Mazowsza Kobiet i Mężczyzn w siatkówce plażowej. Wśród kobiet wystartowało 23 zespoły, zaś pośród mężczyzn udział wzięło 18 drużyn. Medale i nagrody wręczał Wiceprezes Związku - Pan Jarosław Miałkowski.

U pań złote medale zawisły na szyi Aleksandry Zdon i Pauliny Biranowskiej, które w finale pokonały Aleksandrę i Dominikę Balcerowicz. Brąz dla Małgorzaty Kaczorowskiej i Joanny Karasiewicz, które w meczu o 3 miejsce wygrały z Justyną Tylutki i Michaliną Tokarską.

Wśród panów zawody wygrali Marciń Kuźniarski i Krzysztof Kalisz. Srebrne medale zdobyli Jakub Michalski i Dominik Wanat. Brązowe krążki wywalczyli Bartosz Kujawski i Paweł Kaczorowski, którzy pokonali Cezarego Tulina i Pawła Burczaka.

Szczegółowa klasyfikacja w zakładce "Plażówka".