Konsultacja kadry chłopców rocznika 2002

W dniach 20 – 21 maja odbyła się pierwsza w tym sezonie konsultacja do kadry wojewódzkiej rocznika 2002. Na zaproszenie Dyrektora Międzyszkolnego Ośrodka Sportowego nr 6 w Warszawie - Pana Pawła Wasilewskiego – w hali przy ul. Rogalińskiej 6 w ciągu dwóch dni odbyły się 4 treningi na których zawodnicy przeszli pomiary motoryczno-somatyczne oraz zajęcia z techniki i taktyki gry. Pomiędzy zajęciami mogli posilić się posiłkami przygotowanymi przez pana Grzegorza Belkiewicza z „Fabryki Grzechów”.

W zgrupowaniu wzięli udział: Sadkowski Jakub, Żaczek Kacper, Kłoda Mateusz (wszyscy RCS Czarni Radom), Szlęzak Piotr, Warcholiński Klaudiusz, Kulesza Michał, Dziura Jakub, Bałdyga Jakub (UMKS MOS Wola Warszawa), Kielak Mateusz, Tymiński Jakub, Marcinkiewicz Robert (UKS Trójka-Wicher Kobyłka), Woźniak Jakub, Tarres August (MKS MDK Warszawa), Pieńkowski Maciej (UKS PLAS Warszawa).

Trenerzy: Kamil Trzciński (UMKS MOS Wola Warszawa) i Mateusz Mosur (UKS SMS Warszawa)

W sumie przewidzianych jest 8 zgrupowań i 1 obóz wyjazdowy w Mławie. Zwieńczeniem przygotowań będzie Turniej Nadziei Olimpijskich w Spale w dniach 8- 10 października 2017 r

Najbliższe zgrupowanie odbędzie się w dniach 3-4 czerwca również na obiektach MOS Wola Warszawa.

 

 

 

Podziel się:

OFICJALNY PARTNER TECHNICZNY MAZOWIECKO-WARSZAWSKIEGO ZWIĄZKU PIŁKI SIATKOWEJ