Komunikat PZPS dot. 1/4 finałów MP Juniorów

KOMUNIKAT

Dot. zawodów 1/4 Finału o Mistrzostwo Polski Juniorów w terminie 23-26.02.2017 roku.

            Wydział Rozgrywek Polskiego Związku Piłki Siatkowej, zgodnie z kalendarzem rozgrywek na sezon 2016/2017 oraz na podstawie wyników zawodów regionalnych ustala następujący podział zespołów na grupy 1/4 finału:

W sezonie 2016/2017 gospodarz 1/4 finału (zaznaczony czerwonym kolorem) zobowiązany jest do zapewnienia całkowitej obsady sędziowskiej (sędziów I, II, sekretarz zawodów. 2 sędziów liniowych), którą wyznacza WZPS.

 

 

Grupa I

Grupa II

1. AZS PWSZ Nysa

Os. Kontaktowa Roman Palacz 603 670 133

Email: r-roman@wp.pl

1. KS Gwardia Wrocław

Os. Kontaktowe Piotr 609 788 008; Marcin Sobusiak 531 785 656

Email: klub@gwardia.pl

2. MMKS Kędzierzyn Koźle

Os. Kontaktowe Andrzej Gąsior 501 277 115, Roland Dembończyk 609 722 352

Email: gas3@wp.pl; roland.dembonczyk@zaksa.pl

2. Cuprum Lubin S.A.

Os. Kontaktowe Paweł Szabelski 504 186 164

Email: pawelszabelski@wp.pl;

3. Jastrzębski Węgiel

Os. Kontaktowa Jarosław Kubiak

660 418 646

3. SKPS Dunajec Nowy Sącz

Os. Kontaktowa Łukasz Mężyk 606 702 583

Email: dunajec.siatka@interia.pl

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

4. Exact Systems Norwid Częstochowa

Os. Kontaktowa Leszek Hudziak

690 012 526

4. MKS Andrychów

Os. Kontaktowa Henryk Włodarczyk 502 082 470

Email: hwlodarczyk.henryk@gmail.com

5. UMKS Kęczanin Kęty

Os. Kontaktowe Maciej Gruszka 604 963 493; Marek Błasiak 505 168 086

Email: gruszkazygmunt@gmail.com;

mblasiak1@wp.pl

5. AZS 2020 Częstochowa

Os. Kontaktowa Wojciech Pudo

508 146 431

6. KPS Dekoria Świdnica

Os. Kontaktowa Piotr Godula 696 638 777

Email: uks.swidnica@gmail.com

6. UKS MOS Opole

Os. Kontaktowa Jerzy Tracz 698 381 936

Email: jurektracz@poczta.onet.pl

 

Grupa III

Grupa IV

1. MMKS Maraton Świnoujście

72-600 Świnoujście ul. Witosa 12

kontakt:  Z. Gogol – 601 77 77 04

adres mail: dzidek@o2.pl

1. Trefl Gdańsk SA

Tel. 58 551 09 45,

fax 58 550 30 84

Email: siatkowka@trefl.com.pl; miotkadam@wp.pl

2. KS Espadon Szczecin

71-734 Szczecin ul. Lipowa 5-6

Tomasz Nowak tel. 501 596 110

mail: biuro@volleyespadon.pl

2. UKS Olimpijczyk Pruszcz Gdański

Tel. 58 682 20 24,

fax 58 682 20 24

email: stantrener59@interia.pl

3. GKAS Volley – Tęcza Gubin – Krosno Odrzańskie

Os. Kontaktowe Robert Siegel 691 265 449; Maciej Uderjan 601 368 587

Email: volley-gubin@o2.pl; uder@wp.pl

3. UKS SMS Joker Piła

Os. Kontaktowa Tomasz Aszemberg 603 080 110

Email: tomekaszemberg@wp.pl

4. UKS Trzynastka Zielona Góra

Os. Kontaktowa Zbigniew Zarzeczny 605 075 161

Email: zzarzeczny13@gmail.com

4. KS Energetyk Poznań

Os. Kontaktowa Dominik Hajduk 605 586 931

Email: dhajdook@gmail.com

5. MUKS Amber Kalisz

Os. Kontaktowa Mariusz Pieczonka 609 519 819

Email: pieczonka.mariusz@interia.pl

5. UKS SET Kozaryn Gorzów Wielkopolski

Os. Kontaktowa Krzysztof Kocik 789 018 936

Email: kocikkrzysztof1@gmail.com

6. UMKS Jurand Malbork

Tel. 55 273 29 50

Email: jurandmalbork@wp.pl

6. LMKS Żak – Espadon Pyrzyce

Dariusz Jagiełło tel. 796 634 777

mail: pmospyrzyce@interia.pl

74-200 Pyrzyce ul. Lipiańska 4

 

Grupa V

Grupa VI

1. UMKS MOS Wola Warszawa

Os. Kontaktowa Krzysztof Felczak 606 751 210

1. UKS Centrum Augustów

Os. Kontaktowa Tomasz Wyszyński 502 470 922

Email: ukscentrum@op.pl

2. RCS Radom

Os. Kontaktowa Andrzej Sitkowski

661 929 361

2. Metro Warszawa

Os. Kontaktowa Wojciech Szczucki 501 027 746

3. BKS Chemik Bydgoszcz

Os. Kontaktowa Bartosz Zaparucha 600 273 401

Email: biuro@luczniczkabydgoszcz.pl

3. AZS UWM Olsztyn

Os. Kontaktowa Sergiusz Salski 505 085 889

Email: ssalski@wp.pl

4. GKPS Gorlice

Os. Kontaktowe Bartłomiej Niemiec 662 154 668; Krzysztof Kozłowski 665 360 018

Email: bartekniemiec13@wp.pl; krzykoz49@wp.pl

4. SMS MLKS Foto Ola Ostróda

Os. Kontaktowa Jakub Michalak 509 932 425

Email: kubamichalak1111@gmail.com

5. UKS Chemik Olsztyn

Os. Kontaktowa Andrzej Kasprzak

502 129 602

Email: dakasprzak@wp.pl

5. UKS Budowlanka Toruń

Os. Kontaktowa Bogdan Mossakowski 505 454 153

Email: b.mossakowski@siatkowka.torun.pl

6. TS Volley Rybnik

Os. Kontaktowa Wojciech Kasperski 508 063 543

6. UKS MKS MDK Warszawa

Os. Kontaktowa Wojciech Góra

660 635 005

 

Grupa VII

Grupa VIII

1. Effector Kielce

Os. Kontaktowa Mateusz Grabda 505 250 056

Email: matek43@vp.pl

1. AKS V LO Rzeszów

Os. Kontaktowa Artur Łoza 604 631 240

Email: aks@assecoresovia.pl

2. Siatkarz Staszów

Os.kontaktowa Damian Błaszczyk

531 272 399

Email: damianblaszczyk1992@gmail.com

2. Karpaty MOSiR Krosno

Os. Kontaktowa Jakub Heimroth 504 275 993

Email: szkolenie.mosir@interia.pl

3. KS Wifama Łódź

Os. Kontaktowa Bartłomiej Ostrowski 609 041 193

Email: vblodz@gmail.com

3. UKS Serbinów Biała Podlaska

Os. Kontaktowa Maciej Sobieraj 603 982 108

4. KS Bzura Ozorków

Os. Kontaktowa Marek Janicki 666 021 675

Email: janicka.dorota@o2.pl

4. MKS MOSiR Jasło

Os. Kontaktowa Bartosz Killar 503 116 595

5. UKS Międzyrzecka Trójka Międzyrzec Podlaski

Os. Kontaktowe Marcin Śliwa 513 666 628, Sylwester Kasjaniuk 609 323 866

5. EKS Skra Bełchatów

Os. Kontaktowe Artur Surgut 505 454 883; Radosław Kolanek 500 254 893

Email: a.surgut@skra.pl; r.kolanek@skra.pl

6. AKS Orkan Nisko

Os. Kontaktowa Agata Zych 698 913 172

Email: azych1@poczta.fm

6. SMS Ostrowiec Świętokrzyski

Os.kontaktowa Mariusz Rokita 605 696 970

Email: baroki11@wp.pl

 

 

Obowiązkiem gospodarzy turniejów 1/4 finału (drużyny zaznaczone czerwonym kolorem) jest powiadomienie PZPS, drużyn przyjezdnych i sędziów o miejscu zawodów i zakwaterowania, zapewnienie opieki lekarskiej podczas zawodów, pomocniczej obsady sędziowskiej oraz odpowiedniej oprawy zawodów. Po zakończeniu turnieju należy przesłać na adres PZPS protokoły meczów, tabelę końcową oraz kopię list F-02 wszystkich zespołów biorących udział w turnieju . Drużyny przyjezdne są zobowiązane potwierdzić gospodarzom zapotrzebowanie na zakwaterowanie.

Wszystkie zespoły mają obowiązek przedstawić sędziemu głównemu na odprawie technicznej imienną listę zgłoszeń F-02 (wydruk z Ogólnopolskiego Systemu Ewidencji Klubów i Zawodników ze wpisanymi aktualnymi badaniami lekarskimi) potwierdzoną przez macierzysty WZPS oraz dokument tożsamości.

W turniejach 1/4 finału w sezonie 2016/2017 obowiązuje podana numeracja drużyn oraz niżej podana kolejność gier:

 

1 dzień –czwartek - rozgrywki w podgrupach - A 1:3, B 1:3

2 dzień – piątek – rozgrywki w podgrupach – A 2:3, B 2:3,  A 1:2, B 1:2

3 dzień – sobota – mecze o miejsce 5 i 6 – 3m gr. A z 3 m gr. B

Mecze o miejsca 1 – 2 premiowane awansem do półfinału - rozgrywki systemem „każdy z każdym” z zaliczeniem wyniku z grupy w ramach 4 zespołów:

3 dzień – sobota:

– 1m z gr. A z 2 m z gr. B,

- 2m z gr. A z 1 m z gr. B

4 dzień – niedziela:

- 2 m z gr. A z 2 m z gr. B,

- 1m z gr. A z 1 m z gr. B

 

Na zawodach obowiązują piłki MOLTEN V5M 5000.

 

W DNIU ZAKOŃCZENIA TURNIEJU PROSZĘ O PRZESŁANIE SKRÓCONEGO PROTOKOŁU MECZOWEGO MAILEM NA ADRES: mnowakowski@pzps.pl .

 

 

Mariusz Nowakowski

Starszy Specjalista ds. Rozgrywek

Podziel się:

OFICJALNY PARTNER TECHNICZNY MAZOWIECKO-WARSZAWSKIEGO ZWIĄZKU PIŁKI SIATKOWEJ