Komunikat PZPS dot. 1/4 finałów MP Juniorek

KOMUNIKAT PZPS

Dot. zawodów 1/4 Finału o Mistrzostwo Polski Juniorek w terminie 23-26.02.2017 roku.

            Wydział Rozgrywek Polskiego Związku Piłki Siatkowej, zgodnie z kalendarzem rozgrywek na sezon 2016/2017 oraz na podstawie wyników zawodów regionalnych ustala następujący podział zespołów na grupy 1/4 finału:

W sezonie 2016/2017 gospodarz 1/4 finału (zaznaczony czerwonym kolorem) zobowiązany jest do zapewnienia całkowitej obsady sędziowskiej (sędziów I, II, sekretarz zawodów), którą wyznacza WZPS.

 

 

Grupa I

Grupa II

1. UKS Jedynka Kluczbork

Os. Kontaktowa Piotr Głodziński 604 095 641

Email: piotrekglodzinski@poczta.onet.pl

1. IMPEL Wrocław

Os. Kontaktowa Katarzyna Mroczkowska 510 015 441

Email: k.mroczkowska@mlodagwardia.pl

2. UKS Jedynka Tarnów

Os. Kontaktowe Beata Wyroba 605 556 659; Urszula Świerczek 606 722 516

Email: wbeta@poczta.fm; uleczkasy@interia.pl

2. UKS Tygrysy Strzelin

Os. Kontaktowa Zdzisław Maceluch 668 374 054

Email: zmaceluch@wp.pl

3. MKS Dąbrowa Górnicza SA

Os. Kontaktowa Dariusz Sobieraj 501 263 515

3. Muszyna Proxima Kraków

Os. Kontaktowa Dariusz Pomykalski 604 631 441

Email: darek_p@go2.pl

4. TS Stal Śrubiarnia SMS ŻAPN Żywiec

Os. Kontaktowa Michał Feil 516 943 126

4. MKS MOS Wieliczka

Os. Kontaktowa Jan Mazur 608 467 063

Email: janek_mazur@02.pl

5. MUKS Poprad Stary Sącz

Os. Kontaktowe Jakub Kaliciecki 503 653 821; Janusz Pasiut 795 640 924

Email: jakub_kaliciecki@interia.pl; szunaj2@interia.pl

5. BKS Stal Bielsko Biała

Os. Kontaktowa Grzegorz Kosatka 793 990 625

6. MKS Polonia Świdnica

Os. Kontaktowa Grażyna Działowska 601 904 510

Email: kontakt@mks-swidnica.com.pl

6. MMKS Kędzierzyn Koźle

Os. Kontaktowa Danuta Wiktorek 504 790 805

Email: danawik@poczta.onet.pl

 

Grupa III

Grupa IV

  1. 1.    PSPS Chemik Police

Osoba kontaktowa: Andrzej Biernacki tel. 603 918 600

e-mail: pspspolice@gmail.com

72-010 Police ul. Siedlecka 2 B

1. Atom Trefl Sopot S.A.

Os. Kontaktowe Monika Gorszyniecka 535 793 993; Paweł Tercjak 508 189 396

Email: m.gorszyniecka@atomtrefl.pl; paweltercjak@wp.pl

2.UKS OPP Powiat Kołobrzeski

78-100 Kołobrzeg ul. Mazowiecka 1

mail: opp.kolobrzeg@interia.pl

K. Ośliślok tel. 692 326 416

 

2. SAPS Rumia

Tel. 58 771 17 36/37

Email: apszarzad@gmail.com; tomasz.kordowski@o2.pl

3. USA Beach Volley Lubsko

Os. Kontaktowa Jarosław Rygier 601 322 445

Email: jarek.volley@onet.pl

3. MUKS Amber Kalisz

Os. Kontaktowa Daniel Przybylski 502 565 839

Email: danielprz1@go2.pl

4. UKS Trójka Sulechów

Os. Kontaktowa Jarosław Łukaszkiewicz 502 628 756

Email: jlukaszkiewicz@wp.pl

4. UKS ZSMS Poznań

Os. Kontaktowa Marek Tuszyński 504 175 119

Email: uskzsms.poznan@o2.pl

5. PTPS Piła

Os. Kontaktowa Adam Majewski 604 285 661

Email: ptps@ptps.pila.pl

5. UKS Ares Nowa Sól

Os. Kontaktowa Radosław Abramczyk 607 281 778

Email: uksares@interia.pl

6. Gedania SA

Tel. 58 341 35 06

Email: kksgedania1@wp.pl

6. UKS Libero Wałcz

78-600 Wałcz ul. Dolne Miasto 14

Krystyna Filipiak tel. 509 584 400

Email: krystyna.libero@wp.pl

 

Grupa V

Grupa VI

1. LTS Legionovia Legionowo

Os. Kontaktowa Konrad Ciejka 606 244 225

1. BAS Białystok

Os. Kontaktowa Sebastiana Grzegorek 796 229 444

Email: bastianse@poczta.onet.pl

2. MUKS Volley Płock

Os. Kontaktowa Jerzy Chęciński 509 433 543

2. UKS Sprint Płociczno Tartak

Os. Kontaktowa Marek Klimaszewski 600 324 042

Email: klimas.klimaszewski@gmail.com

3. GKS Pałac Bydgoszcz

Os. Kontaktowa Rafał Gąsior 782 997 055

Email: ks.palac@interia.pl

3. MKS Truso Elbląg

Os. Kontaktowa Wojciech Samulewski 785 463 634

Email: mostruso@wp.pl

4. MUKS Joker Świecie

Os. Kontaktowa Andrzej Nadolny 728 997 141

Email: anadolny@poczta.onet.pl

4. MKS Zryw Volley Iława

Os. Kontaktowa Mieczysław Pietroczuk 601 309 697

Email: mietekpietroczuk@gmail.com

5. UKS Chemik Olsztyn

Os. Kontaktowa Marek Kotulski 605 966 230

Email: mkotulski@interia.pl

5. TKS-T Budowlani Toruń

Os. Kontaktowa Jerzy Wawrzyn 600 410 040

Email: tkst.budowlani@wp.pl

6. brak

6. ESPES Sparta Warszawa

Os. Kontaktowa Maciej Szewczyk 531 637 022

 

Grupa VII

Grupa VIII

1. SMS KSZO Ostrowiec Świętokrzyski

Os. Kontaktowa Iwona Kosiorowska 698 619 433

Email: iwo121@op.pl

1. UKS SMS Szóstka Mielec

Os. Kontaktowa Roman Murdza

509 589 841

Email: uksszostkamielec@op.pl

2. UKS Ósemka Siedlce

Os. Kontaktowa Jarosław Plewiński 606 635 005

2. Vega MOSiR Stalowa Wola

Os. Kontaktowa Mirosław Sroka 697 445 562

Email: mosir@pro.onet.pl

3. Budowlani Łódź SSA

Os. Kontaktowa Bartłomiej Dąbrowski 664 126 650

Email: klub@budowlanilodz.pl

3. TPS AZS UMCS Lublin

Os. Kontaktowa Jacek Rutkowski 603 753 364

4. ŁKS Szkoła Gortata Łódź

Os. Kontaktowa Bartosz Wencław 600 438 830

Email: stowarzyszenie@siatkalks.pl

4. TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski

Os. Kontaktowa Stanisław Kaniewski 609 834 784

5. brak

5. UKS Lider Konstantynów Łódzki

Os. Kontaktowa Sławomir Kołcz 606 292 880

Email: slawek.kolcz@gmail.com

6. MKS San-Pajda Jarosław

Os. Kontaktowa Piotr Pajda 515 034 960

Email: piotr.pajda@san-pajda.pl

6. MUKS Piątka Sandomierz

Os. Kontaktowa Maciej Stefański 601 922 918

Email: muks5@muks5sandomierz.pl

 

 

Obowiązkiem gospodarzy turniejów 1/4 finału (drużyny zaznaczone czerwonym kolorem) jest powiadomienie PZPS, drużyn przyjezdnych i sędziów o miejscu zawodów i zakwaterowania, zapewnienie opieki lekarskiej podczas zawodów, pomocniczej obsady sędziowskiej oraz odpowiedniej oprawy zawodów. Po zakończeniu turnieju należy przesłać na adres PZPS protokoły meczów, tabelę końcową oraz kopię list F-02 wszystkich zespołów biorących udział w turnieju. Drużyny przyjezdne są zobowiązane potwierdzić gospodarzom zapotrzebowanie na zakwaterowanie.

Wszystkie zespoły mają obowiązek przedstawić sędziemu głównemu na odprawie technicznej imienną listę zgłoszeń F-02 (wydruk z Ogólnopolskiego Systemu Ewidencji Klubów i Zawodników z wpisanymi aktualnymi badaniami lekarskimi) potwierdzoną przez macierzysty WZPS oraz dokument tożsamości.

W turniejach 1/4 finału w sezonie 2016/2017 obowiązuje podana numeracja drużyn oraz niżej podana kolejność gier:

 

1 dzień –czwartek - rozgrywki w podgrupach - A 1:3, B 1:3

2 dzień – piątek – rozgrywki w podgrupach – A 2:3, B 2:3,  A 1:2, B 1:2

3 dzień – sobota – mecze o miejsce 5 i 6 – 3 m gr. A z 3 m gr. B

Mecze o miejsca 1 – 2 premiowane awansem do półfinału - rozgrywki systemem „każdy z każdym” z zaliczeniem wyniku z grupy w ramach 4 zespołów:

3 dzień – sobota:

– 1m z gr. A z 2 m z gr. B,

- 2m z gr. A z 1 m z gr. B

4 dzień – niedziela:

- 2 m z gr. A z 2 m z gr. B,

- 1m z gr. A z 1 m z gr. B

 

Na zawodach obowiązują piłki MOLTEN V5M 5000.

 

W DNIU ZAKOŃCZENIA TURNIEJU PROSZĘ O PRZESŁANIE SKRÓCONEGO PROTOKOŁU MECZOWEGO NA ADRES EMAIL: mnowakowski@pzps.pl .


 

Mariusz Nowakowski

Starszy Specjalista ds. Rozgrywek

Podziel się:

OFICJALNY PARTNER TECHNICZNY MAZOWIECKO-WARSZAWSKIEGO ZWIĄZKU PIŁKI SIATKOWEJ