Kadetki i Kadeci grali na plaży

W weekend 17-18.06 rozegrano Mistrzostwa Mazowsza Kadetek i Kadetów w siatkówce plażowej. W zawodach uczestniczyły 22 zespoły dziewcząt i 21 drużyn chłopców.

Mistrzyniami Mazowsza Kadetek zostały Katarzyna i Małgorzata Żmijewskie (UKS Atena Warszawa), które w finale pokonały Amandę Kowalską i Justynę Piwowarczyk (MUKS Sparta Warszawa). Brąz przypadł Natalii Marek i Sylwii Postek (UMKS MOS Wola Warszawa / UKS Dębina Nieporęt) a czwarte miejsce, premiowane awansem do 1/2 OOM, wywalczyły Lena Pękal i Ilona Wrzesień (UKS Tempo Przysucha).

W rozgrywkach chłopców bezkonkurencyjni okazali się zawodnicy z Przysuchy. Złoto dla Jakuba Września i Jacka Wożniaka a srebro dla Jakuba Norka i Oskara Kutyby. Trzecie miejsce wywalczyli zawodnicy KS Metro - Jakub Rylski i Michał Januszewski, zaś czwarte miejsce i awans do 1/2 OOM uzyskali Piotr Krzyżanowski i Lech Bieliński.

Medale i nagrody wręczał koordynator rozgrywek siatkówki plażowej - Robert Komornicki.

Szczegółowa klasyfikacja w zakładce "Plażówka".