Aktualności - plażówka

Wyniki zespołów mazowieckich w Mistrzostwach Polski 2015-2017

2017

Młodziczki

2. Żmijewska Katarzyna / Żmijewska Małgorzata (UKS Atena Warszawa)

13-16. Kołakowska Wiktoria / Leoniak Martyna (Astoria Piaseczno)

17-24. Pająkowska Aleksandra / Dygdoń Zuzanna (UMKS MOS Wola Warszawa)

33-48. Ciupa Weronika / Terlikowska Martyna (UKS Esperanto Warszawa)

 

Młodzicy

17-24. Kulesza Michał / Szlęzak Piotr (UMKS MOS Wola Warszawa)

33-48. Grzegrzółka Łukasz / Grzegrzółka Mikołaj (MUKS Krótka Mysiadło)

33-48. Chmielewski Wiktor / Pszczoła Maciej (MKS MDK Warszawa)

33-48. Bojarski Emil / Pieńkowski Maciej (UKS Plas Warszawa)

 

Kadetki

7-8. Żmijewska Małgorzata / Żmijewska Katarzyna (UKS Atena Warszawa)

9-12. Kowalska Amanda / Piwowarczyk Justyna (MUKS Sparta Warszawa)

25-32. Dygdoń Zuzanna / Marek Natalia (UMKS MOS Wola Warszawa)

33-48. Pękal Lena / Wrzesień Ilona (UKS Tempo Przysucha)

 

Kadeci

5-6. Wożniak Jacek / Wrzesień Jakub (UKS Tempo Przysucha)

9-12. Milczarski Antoni / Pawlak Piotr (UMKS MOS Wola Warszawa)

33-48. Drobek Mikołaj / Sucharski Gracjan (UMKS MOS Wola Warszawa)

49-64. Januszewski Michał / Rylski Jakub (KS Metro Warszawa)

49-64. Bieliński Lech / Krzyżanowski Piotr (UMKS MOS Wola Warszawa)

 

Juniorki

13-16. Matczak Aneta / Cybulska Alicja (UKS Esperanto Warszawa)

17-24. Bator Aleksandra / Kęsik Dominika (MUKS Sparta Warszawa) (*)

17-24. Żmijewska Katarzyna / Żmijewska Małgorzata (UKS Atena Warszawa) (*)

17-24. Brzuzy Weronika / Niedźwiecka Paulina (UMKS MOS Wola Warszawa / MUKS Sparta Warszawa)

 

Juniorzy

13-16. Kietliński Karol / Wrzesień Jakub (RCS Czarni Radom / UKS Tempo Przysucha)

 

(*) - rezygnacja z występu w finale po sportowym awansie

 

2016

Młodziczki

5-6. Żmijewska Katarzyna / Żmijewska Małgorzata (UKS Atena Warszawa)

25-32. Kołakowska Wiktoria / Bojanowicz Kinga (ASTO Piaseczno)

33-48. Dąbrowska Alicja / Jedut Aleksandra (UKS Atena Warszawa)

33-48. Jakubczak Kamila / Stółka Oktawia (UKS Atena Warszawa)

49-64. Bąk Patrycja / Połosak Wiktoria (UMKS MOS Wola Warszawa)

 

Młodzicy

7-8. Januszewski Michał / Rylski Jakub (KS Metro Warszawa)

9-12. Domagała Eryk / Słowiński Bartosz (RCS Czarni Radom)

25-32. Drobek Mikołaj / Sucharski Gracjan (UMKS MOS Wola Warszawa)

49-64. Bieliński Lech / Krzyżanowski Piotr (UMKS MOS Wola Warszawa)

 

Kadetki

13-16. Molenda Julita / Kwapisiewicz Paulina (MUKS 13 Radom)

17-24. Gutowska Aleksandra / Kowalska Wiktoria (UKS Atena Warszawa)

25-32. Grunt Gabiela / Tomaszewska Magda (UKS Atena / UKS SMS)

49-64. Matczak Aneta / Krzyżak Julia (UKS Esperanto Warszawa)

 

Kadeci

13-16. Belkiewicz Patryk / Krupiński Jakub (UMKS MOS Wola Warszawa)

17-24. Bałdyga Przemysław / Stojke Łukasz (UKS Olimp Ostrołęka)

33-48. Woźniak Jacek / Wrzesień Jakub (UKS Tempo Przysucha)

33-48. Wiśniewski Kacper / Milczarski Antoni (UMKS MOS Wola Warszawa)

 

Juniorki

13-16. Bator Aleksandra / Kęsik Dominika (MUKS Sparta Warszawa)

17-24. Brzuzy Weronika / Goławska Karolina (UMKS MOS Wola Warszawa / UKS Olimp Bartoszyce)

25-32. Łodej Marta / Saganowska Agnieszka (UKS Atena Warszawa / UKS Olimpik Mońki)

33-48. Maziopa Anna / Salomonik Katarzyna (LTS Legionovia Legionowo)

49-64. Dyduła Kamila / Niedźwiecka Paulina (MUKS Sparta Warszawa)

 

Juniorzy

5-6. Kacperkiewicz Adrian / Drobiecki Dawid (UMKS MOS Wola Warszawa / KS Metro Warszawa)

17-24. Jaglarski Dominik / Berwald Rafał (UMKS MOS Wola Warszawa)

25-32. Woźniak Jacek / Wrzesień Jakub (UKS Tempo Przysucha)

 

2015

Młodziczki

17-24. Gruszczyńska Zuzanna / Krajewska Zofia (UMKS MOS Wola Warszawa)

25-32. Latek Matylda / Kapturowska Natalia (UKS Atena Warszawa)

33-48. Aleksandrow Julia / Jakóbowicz Oliwia (UMKS MOS Wola Warszawa)

33-48. Kowalska Amanda / Marek Natalia (UMKS MOS Wola Warszawa)

 

Młodzicy

7-8. Woźniak Jacek / Wrzesień Jakub (UKS Tempo Przysucha)

9-12. Skibiński Michał / Stokłosiński Konrad (UMKS MOS Wola Warszawa)

25-32. Jerke Paweł / Winiarski Aleksander (KS Metro Warszawa)

33-48. Assendi Igor / Zieliński Bartłomiej (KS Metro Warszawa)

49-64. Drewniak Grzegorz / Wujkowski Jakub (UKS Plas Warszawa)

 

Kadetki

7-8. Bator Aleksandra / Kesik Dominika (MUKS Sparta Warszawa)

17-24. Brzuzy Weronika / Niedźwiecka Paulina (UMKS MOS Wola Warszawa)

25-32. Zmitrowicz Aleksandra / Świątkowska Aleksandra (NOSiR Nowy Dwór Mazowiecki)

25-32. Gutowska Aleksandra / Kowalska Wiktoria (UKS Atena Warszawa)

 

Kadeci

7-8. Borkowski Karol / Walasek Maciej (MKS MDK Warszawa)

17-24. Rusak Kamil / Żabicki Kacper (MKS MOS Wola Warszawa)

25-32. Kietliński Karol / Rudkowski Marcin (RCS Czarni Radom / KS Metro Warszawa)

33-48. Gałązka Marcin / Podgórzak Michał (MUKS Huragan Wołomin)

 

Juniorki

25-32. Gawlik Agnieszka / Łodej Marta (UKS Atena Warszawa)

25-32. Zmitrowicz Iga / Rybicka Julia (NOSiR Nowy Dwór Mazowiecki)

33-48. Bartołowicz Paulina / Świątkowska Aleksandra (NOSiR Nowy Dwór Mazowiecki)

33-48. Pietraszkiewicz Krystyna / Nowak Natalia (LTS Legionovia Legionowo)

49-64. Gutowska Aleksandra / Kowalska Wiktoria (UKS Atena Warszawa)

 

Juniorzy

7-8. Jedynak Paweł / Ślęzak Adam (UKS Tempo Przysucha)

9-12. Jaglarski Dominik / Berwald Rafał (UMKS MOS Wola Warszawa / KS Metro Warszawa)

13-16. Drewniak Bartosz / Głowacki Michał (UMKS MOS Wola Warszawa / KS Metro Warszawa)

17-24. Daniluk Antoni / Drobiecki Dawid (UKS Atena Warszawa)

33-48. Grot Dominik / Dryński Michał (UMKS MOS Wola Warszawa)

 

Podziel się:

OFICJALNY PARTNER MEDIALNY MAZOWIECKO-WARSZAWSKIEGO ZWIĄZKU PIŁKI SIATKOWEJ