Aktualności - plażówka

Punkty rankingowe za wyniki zawodniczek / zawodników z Mazowsza w 2017 roku

 

PUNKTY RANKINGOWE ZA WYNIKI ZAWODNIKÓW / ZAWODNICZEK  W ROZGRYWKACH O MISTRZOSTWO MAZOWSZA  W SIATKÓWCE PLAŻOWEJ W SEZONIE 2017

Młodziczki

Młodzicy

1

Żmijewska Katarzyna

Żmijewska Małgorzata

(UKS Atena Warszawa) 

5

5

 

1

Kulesza Michał

Szlęzak Piotr

(UMKS MOS Wola Warszawa)

5

5

 

2

Kabala Julia

Bąk Patrycja

(UMKS MOS Wola Warszawa) 

4,5

4,5

 

2

Grzegrzółka Łukasz

Grzegrzółka Mikołaj

(MUKS Krótka Mysiadło)

4,5

4,5

 

3

Dygdoń Zuzanna

Kosieradzka Oliwia

(UMKS MOS Wola Warszawa) 

4

4

 

3

Pszczoła Maciej

Chmielewski Wiktor

(MKS MDKWarszawa)

4

4

 

4

Terlikowska Martyna

Ciupa Weronika

(UKS Esperanto Warszawa)

3,5

3,5

 

4

Pieńkowski Maciej

Bojarski Emil

(UKS Plas Warszawa)

3,5

3,5

 

5

Roicka Marta

Pająkowska Aleksandra

(UMKS MOs Wola Warszawa)

3

3

5

Woźniak Jakub

Średnicki Kacper

(MKS MDK Warszawa)

3

3

6

Kołakowska Wiktoria

Bujska Julia

(Astoria Piaseczno)

2,5

2,5

 

6

Skorek Bartłomiej

Mączka Przemysław

(MKS MDK Warszawa)

2,5

2,5

 

7

Wójciak Julia

Malinowska Patrycja

(UMKS MOS Wola Warszawa)

2

2

 

7

Matysek Michał

Pańczak Filip

(MUKS Krótka Mysiadło)

2

2

 

8

Jedut Aleksandra

Leoniak Martyna

(UKS Atena Warszawa)

1,5

1,5

 

8

Plaskota Bartłomiej

Gabryszczak Błażej

(UKS Tempo Przysucha)

1,5

1,5

 

Kadetki

Kadeci

1

Żmijewska Małgorzata

Żmijewska Katarzyna

(UKS Atena Warszawa)

10

10

 

1

Woźniak Jacek

Wrzesień Jakub

(UKS Tempo Przysucha)

10

10

 

2

Kowalska Amanda

Piwowarczyk Justyna

(MUKS Sparta Warszawa)

9

9

 

2

Norek Jakub

Kutyba Oskar

(UKS Tempo Przysucha)

9

9

 

3

Marek Natalia

Postek Sylwia

(UMKS MOS / UKS Dębina)

8

8

 

3

Rylski Jakub

Januszewski Michał

(KS Metro Warszawa)

8

8

 

4

Pękal Lena

Wrzesień Ilona

(UKS Tempo Przysucha)

7

7

 

4

Krzyżanowski Piotr

Bieliński Lech

(UMKS MOS Wola Warszawa)

7

7

 

5

Mamla Paulina

Ostas Zuzanna

(UKS Atena Warszawa)

6

6

 

5

Milczarski Antoni

Kaciczak Ernest

(UMKS MOS Wola Warszawa)

6

6

 

6

Gruszczyńska Zuzanna

Hausman Zuzanna

(MUKS Sparta / UKS SMS)

5

5

 

6

Stecz Mateusz

Rybarczyk Kacper

(KS Metro Warszawa)

5

5

 

7

Bąk Patrycja

Dygdoń Zuzanna

(UMKS MOS Wola Warszawa)

4

4

 

7

Walaśkiewicz Paweł

Wąsik Jakub

(UKS Plas Warszawa)

4

4

 

8

Kołakowska Wiktoria

Bujska Julia

(Astoria Piaseczno)

3

3

 

8

Drobek Mikołaj

Sucharski Gracjan

(UMKS MOS Wola Warszawa)

3

3

 

Juniorki

Juniorzy

1

Bator Aleksandra

Kęsik Dominika

(MUKS Sparta Warszawa)

20

20

 

1

Kietliński Karol

Wrzesień Jakub

(RCS Czarni / UKS Tempo)

20

20

 

2

Brzuzy Weronika

Niedźwiecka Paulina

(UMKS MOS Wola / MUKS Sparta)

18

18

 

2

Podgórzak Michał

Powałka Jakub

(KPS Siedlce)

18

18

 

3

Matczak Aneta

Cybulska Alicja

(UKS Esperanto Warszawa)

16

16

 

3

Patynowski Stanisłąw

Wiktorzak Michał

(MUKS Krótka Mysiadło)

16

16

 

4

Żmijewska Małgorzata

Żmijewska Katarzyna

(UKS Atena Warszawa)

14

14

 

4

Grzegrzółka Łukasz

Grzegrzółka Mikołaj

(MUKS Krótka Mysiadło)

14

14

 

5

Piwowarczyk Justyna

Kowalska Amanda

(MUKS Sparta Warszawa)

12

12

 

5

Szopa Piotr

Then Adam

(Astoria / MUKS Krótka)

12

12

 

6

Maziopa Anna

Salamonik Katarzyna

(LTS Legionovia Legionowo)

10

10

 

6

-

-

(-)

-

-

 

7

Połosak Wiktoria

Bochenek Paulina

(UMKS MOS Wola Warszawa)

8

8

 

7

-

-

(-)

-

-

 

8

Gruszczyńska Zuzanna

Hausman Zuzanna

(MUKS Sparta / UKS SMS)

6

6

 

8

-

-

(-)

-

-

 

 

PUNKTY RANKINGOWE ZA WYNIKI ZAWODNIKÓW / ZAWODNICZEK  Z MAZOWSZA W ROZGRYWKACH OGÓLNOPOLSKICH W SIATKÓWCE PLAŻOWEJ  W SEZONIE 2017

Młodziczki

Młodzicy

2

Żmijewska Katarzyna

Żmijewska Małgorzata

(UKS Atena Warszawa) 

23

23

 

17-24

Kulesza Michał

Szlęzak Piotr

(UMKS MOS Wola Warszawa)

9

9

 

13-16

Kołakowska Wiktoria

Leoniak Martyna

(Astoria Piaseczno / UKS Atena) 

11

11

 

33-48

Grzegrzółka Łukasz

Grzegrzółka Mikołaj

(MUKS Krótka Mysiadło)

5

5

 

17-24

Pająkowska Aleksandra

Dygdoń Zuzanna

(UMKS MOS Wola Warszawa)

9

9

 

33-48

 Chmielewski Wiktor

 Pszczoła Maciej

 (MKS MDK Warszawa)

5

5

 

33-48

Ciupa Weronika

Terlikowska Martyna

(UKS Esperanto Warszawa)

5

5

 

33-48

Bojarski Emil

Pieńkowski Maciej

(UKS Plas Warszawa)

5

5

 

Kadetki

Kadeci

7-8

Żmijewska Małgorzata

Żmijewska Katarzyna

(UKS Atena Warszawa)

30

30

 

5-6

Woźniak Jacek

Wrzesień Jakub

(UKS Tempo Przysucha)

34

34

 

9-12

Kowalska Amanda

Piwowarczyk Justyna

(MUKS Sparta Warszawa)

26

26

 

9-12

Milczarski Antoni

Pawlak Piotr

(UMKS MOS Wola Warszawa)

26

26

 

25-32

Dygdoń Zuzanna

Marek Natalia

(UMKS MOS Wola Warszawa)

14

14

 

33-48

Drobek Mikołaj

Sucharski Gracjan

(UMKS MOS Wola Warszawa)

10

10

 

33-48

Pękal Lena

Wrzesień Ilona

(UKS Tempo Przysucha)

6

6

49-64

Januszewski Michał

Rylski Jakub

(KS Metro Warszawa)

6

6

 

-

-

-

(-)

-

-

 

49-64

Bieliński Lech

Krzyżanowski Piotr

(UMKS MOS Wola Warszawa)

6

6

 

Juniorki

Juniorzy

13-16

Matczak Aneta

Cybulska Alicja

(UKS Esperanto Warszawa)

44

44

 

13-16

Kietliński Karol

Wrzesień Jakub

(RCS Czarni / UKS Tempo)

44

44

 

17-24

Bator Aleksandra (*)

Kęsik Dominika (*)

(MUKS Sparta Warszawa)

36

36

 

-

-

-

(-)

-

-

 

17-24

Żmijewska Katarzyna (*)

Żmijewska Małgorzata (*)

(UKS Atena Warszawa)

36

36

 

-

-

-

(-)

-

-

 

17-24

Brzuzy Weronika

Niedźwiecka Paulina

(UMKS MOS Wola / MUKS Sparta)

36

36

 

-

-

-

(-)

-

-

 

* zawodniczki awansowały ale nie wystąpiły w finale

PUNKTY RANKINGOWE ZA WYNIKI ZAWODNIKÓW / ZAWODNICZEK Z MAZOWSZA W ROZGRYWKACH EUROPEJSKICH I ŚWIATOWYCH  W SIATKÓWCE PLAŻOWEJ W SEZONIE 2016

Juniorzy

-

-

-

()

-

-

 

Podziel się:

OFICJALNY PARTNER TECHNICZNY MAZOWIECKO-WARSZAWSKIEGO ZWIĄZKU PIŁKI SIATKOWEJ