Aktualności - plażówka

Punkty rankingowe za wyniki zawodniczek / zawodników z Mazowsza w 2016 roku

 

PUNKTY RANKINGOWE ZA WYNIKI ZAWODNIKÓW / ZAWODNICZEK  W ROZGRYWKACH O MISTRZOSTWO MAZOWSZA  W SIATKÓWCE PLAŻOWEJ W SEZONIE 2016

Młodziczki

Młodzicy

1

Żmijewska Katarzyna

Żmijewska Małgorzata

(UKS Atena Warszawa) 

5

5

 

1

Sławiński Bartosz

Domagała Eryk

(RCS Czarni Radom)

5

5

 

2

Szymkowska Izabela

Dygdoń Zuzanna

(UMKS MOS Wola Warszawa) 

4,5

4,5

 

2

Drobek Mikołaj

Sucharski Gracjan

(UMKS MOS Wola Warszawa)

4,5

4,5

 

3

Warpechowska Wiktoria

Dąbrowska Alicja

(UKS Atena Warszawa) 

4

4

 

3

Norek Jakub

Kutyba Oskar

(UKS Tempo Przysucha)

4

4

 

4

Połosak Wiktoria

Bąk Patrycja

(UMKS MOS Wola Warszawa)

3,5

3,5

 

4

Krzyżanowski Piotr

Bieliński Lech

(UMKS MOS / MMKS Mińsk)

3,5

3,5

 

5

Stółka Oktawia

Jedut Aleksandra

(UKS Atena Warszawa)

3

3

5

Januszewski Michał

Rylski Jakub

(KS Metro Warszawa)

3

3

6

Kołakowska Wiktoria

Bojanowicz Kinga

(ASTO Piaseczno)

2,5

2,5

 

6

Prokopczyk Oskar

Baranowski JAkub

(RCS Czarni Radom)

2,5

2,5

 

7

Jakubczak Kamila

Rozbiewska Wiktoria

(UKS Atena Warszawa)

2

2

 

7

Wąsik Jakub

Mentecki Tomasz

(UKS Plas Warszawa)

2

2

 

8

Kraszewska Weronika

Kulik Wiktoria

(UMKS MOS Wola Warszawa)

1,5

1,5

 

8

Jaszczuk Mateusz

Stecz Mateusz

(KS Metro Warszawa)

1,5

1,5

 

Kadetki

Kadeci

1

Molenda Julita

Kwapisiewicz Paulina

(MUKS 13 Radom)

10

10

 

1

Belkiewicz Patryk

Krupiński Jakub

(UMKS MOS Wola Warszawa)

10

10

 

2

Gutowska Aleksandra

Kowalska Wiktoria

(UKS Atena Warszawa)

9

9

 

2

Woźniak Jacek

Wrzesień Jakub

(UKS Tempo Przysucha)

9

9

 

3

Grunt Gabriela

Tomaszewska Magdalena

(UKS Atena / UKS SMS)

8

8

 

3

Bałdyga Przemysław

Stojke Łukasz

(UKS Olimp Ostrołęka)

8

8

 

4

Kowalska Amanda

Piwowarczyk Justyna

(UMKS MOS Wola Warszawa)

7

7

 

4

Wiśniewski Kacper

Milczarski Antoni

(UMKS MOS Wola Warszawa)

7

7

 

5

Matczak Aneta

Śpiewak Wioleta

(UKS Esperanto Warszawa)

6

6

 

5

Jerke Paweł

Zieliński Bartłomiej

(KS Metro Warszawa)

6

6

 

6

Marek Natalia

Krajewska Zofia

(UMKS MOS Wola Warszawa)

5

5

 

6

Jass Aleksander

Dyliński Kacper

(UMKS MOS Wola Warszawa)

5

5

 

7

Grotek Katarzyna

Włodarczyk Izabela

(MUKS 13 Radom)

4

4

 

7

Borowski Paweł

Tumiłowicz Piotr

(UMKS MOS Wola Warszawa)

4

4

 

8

Kapturowska Natalia

Latek Matylda

(UKS Atena Warszawa)

3

3

 

8

Trzciński Michał

Zawadka Mateusz

(MKS MDK Warszawa)

3

3

 

Juniorki

Juniorzy

1

Bator Aleksandra

Kęsik Dominika

(MUKS Sparta Warszawa)

20

20

 

1

Jaglarski Dominik

Ulejczyk Przemysław

(UMKS MOS Wola Warszawa)

20

20

 

2

Maziopa Anna

Salomonik Katarzyna

(LTS Legionovia Legionowo)

18

18

 

2

Rusak Kamil

Drobiecki Dawid

(UMKS MOS / KS Metro)

18

18

 

3

Brzuzy Weronika

Goławska Karolina

(UMKS MOS Wola / UKS Olimp)

16

*

 

3

Żabicki Kacper

Rećko Mateusz

(UMKS MOS Wola Warszawa)

16

16

 

4

Dyduła Kamila

Niedźwiecka Paulina

(MUKS Sparta Warszawa)

14

14

 

4

Woźniak Jacek

Wrzesień Jakub

(UKS Tempo Przysucha)

14

14

 

5

Zmitrowicz Iga

Rybicka Julia

(NOSiR Nowy Dwór Mazowiecki)

12

12

 

5

Kacperkiewicz Adrian

Grzymała Daniel

(UMKS MOS / MKS MDK)

12

12

 

6

Gutowska Aleksandra

Kowalska Wiktoria

(UKS Atena Warszawa)

10

10

 

6

Grot Dominik

Dryński Michał

(UMKS MOS Wola Warszawa)

10

10

 

7

Grunt Gabriela

Tomaszewska Magda

(UKS Atena / UKS SMS)

8

8

 

7

Maicki Damian

Berwald Rafał

(UMKS MOS / KS Metro)

8

8

 

8

Zakościelna Barbara

Sochaczewska Michalina

(LTS Legionovia Legionowo)

6

6

 

8

-

-

()

-

-

 

 

PUNKTY RANKINGOWE ZA WYNIKI ZAWODNIKÓW / ZAWODNICZEK  Z MAZOWSZA W ROZGRYWKACH OGÓLNOPOLSKICH W SIATKÓWCE PLAŻOWEJ  W SEZONIE 2016

Młodziczki

Młodzicy

5-6

Żmijewska Katarzyna

Żmijewska Małgorzata

(UKS Atena Warszawa) 

17

17

 

7-8

Januszewski Michał

Rylski Jakub

(KS Metro Warszawa)

15

15

 

25-32

Kołakowska Wiktoria

Bojanowicz Kinga

(ASTO Piaseczno) 

7

7

 

9-12

Domagała Eryk

Słowiński Bartosz

(RCS Czarni Radom)

13

13

 

33-48

Dąbrowska Alicja

Jedut Aleksandra

(UKS Atena Warszawa)

5

5

 

25-32

 Kutyba Oskar

 Norek Jakub

 (UKS Tempo Przysucha)

7

7

 

33-48

Jakubczak Kamila

Stółka Oktawia

(UKS Atena Warszawa)

5

5

 

25-32

Drobek Mikołaj

Sucharski Gracjan

(UMKS MOS Wola Warszawa)

7

7

 

49-64

Dygdoń Zuzanna

Szymkowska Izabela

(UMKS MOS Wola Warszawa

3

3

 

49-64

Bieliński Lech

Krzyżanowski Piotr

(UMKS MOS Wola Warszawa)

3

3

 

49-64

Bąk Patrycja

Połosak Wiktoria

(UMKS MOS Wola Warszawa)

3

3

 

-

-

-

()

-

-

Kadetki

Kadeci

13-16

Molenda Julita

Kwapisiewicz Paulina

(MUKS 13 Radom)

22

22

 

13-16

Belkiewicz Patryk

Krupiński Jakub

(UMKS MOS Wola Warszawa)

22

22

 

17-24

Gutowska Aleksandra

Kowalska Wiktoria

(UKS Atena Warszawa)

18

18

 

17-24

Bałdyga Przemysław

Stojke Łukasz

(UKS Olimp Ostrołęka)

18

18

 

25-32

Grunt Gabriela

Tomaszewska Magdalena

(UKS Atena / UKS SMS)

14

14

 

33-48

Woźniak Jacek

Wrzesień Jakub

(UKS Tempo Przysucha)

10

10

 

49-64

Matczak Aneta

Krzyżak Julia

(UKS Esperanto Warszawa)

6

6

33-48

Wiśniewski Kacper

Milczarski Antoni

(UMKS MOS Wola Warszawa)

10

10

 

Juniorki

Juniorzy

13-16

Bator Aleksandra

Kęsik Dominika

(MUKS Sparta Warszawa)

44

44

 

5-6

Kacperkiewicz Adrian

Drobiecki Dawid

(UMKS MOS / KS Metro)

68

68

 

17-24

Brzuzy Weronika

Goławska Karolina

(UMKS MOS / UKS Olimp)

36

*

 

17-24

Jaglarski Dominik

Berwald Rafał

(UMKS MOS Wola Warszawa)

36

36

 

25-32

Łodej Marta

Saganowska Agnieszka

(UKS Atena / MSM Olimpik)

28

*

 

25-32

Woźniak Jacek

Wrzesień Jakub

(UKS Tempo Przysucha)

28

28

 

33-48

Maziopa Anna

Salomonik Katarzyna

(LTS Legionovia Legionowo)

20

20

 

-

Żabicki Kacper

Rećko Mateusz

(UMKS MOS Wola Warszawa)

**

**

 

49-64

Dyduła Kamila

Niedźwiecka Paulina

(MUKS Sparta Warszawa)

12

12

 

-

-

-

()

-

-

 

* zawodniczki reprezentujące inne województwo

** zawodnicy mimo potwierdzenia nie zagrali w półfinale MP juniorów

PUNKTY RANKINGOWE ZA WYNIKI ZAWODNIKÓW / ZAWODNICZEK Z MAZOWSZA W ROZGRYWKACH EUROPEJSKICH I ŚWIATOWYCH  W SIATKÓWCE PLAŻOWEJ W SEZONIE 2016

Juniorzy

-

-

-

()

-

-

 

Podziel się:

OFICJALNY PARTNER MEDIALNY MAZOWIECKO-WARSZAWSKIEGO ZWIĄZKU PIŁKI SIATKOWEJ