Aktualności - plażówka

Klasyfikacja Mistrzostw Mazowsza Młodziczek i Młodzików 2017

MŁODZICZKI

1. Katarzyna Żmijewska / Małgorzata Żmijewska (UKS Atena Warszawa)

2. Julia Kabala / Patrycja Bąk (UMKS MOS Wola Warszawa)

3. Zuzanna Dygdoń / Oliwia Kosieradzka (UMKS MOS Wola Warszawa)

4. Martyna Terlikowska / Weronika Ciupa (UKS Esperanto Warszawa)

5. Marta Roicka / Aleksandra Pająkowska (UMKS MOS Wola Warszawa)

6. Wiktoria Kołakowska / Julia Bujska (Astoria Piaseczno)

7-8. Julia Wójciak / Patrycja Malinowska (UMKS MOS Wola Warszawa)

7-8. Aleksandra Jedut / Martyna Leoniak (UKS Atena Warszawa)

9. Maria Butryn / Zuzanna Czarnocka (UMKS MOS Wola Warszawa)

10-13. Weronika Rał / Julia Szwed (UKS Esperanto Warszawa)

10-13. Paulina Sidor / Julia Zimoch (MUKS Krótka Mysiadło)

10-13. Ewa Kwiatkowska / Daria Bukańska (UMKS MOS Wola Warszawa)

10-13. Aleksandra Makaruk / Julia Ryng (UKS Beta Błonie)

14-17. Martyna Rozwadowska / Zuzanna Czekalska (UMKS MOS Wola Warszawa)

14-17. Justyna Piekarek / Małgorzata Cybulska (UKS Esperanto Warszawa)

14-17. Zuzanna Chodkowska / Julia Bielecka (MUKS 13 Radom)

14-17. Julia Aderek / Zuzanna Bieńko (MUKS Krótka Mysiadło)

18-25. Martyna Puton / Oliwia Sobieszek (MUKS 13 Radom)

18-25. Amelia Malec / Katarzyna Mazurek (UMKS MOS Wola Warszawa)

18-25. Julia Podsiadło / Oliwia Podsiadło (MUKS 13 Radom)

18-25. Kamila Jakubczak / Wiktoria Muther (UKS Atena Warszawa / MUKS Sparta)

18-25. Klaudia Kostyra / Agnieszka Szymańska (UMKS MOS Wola Warszawa)

18-25. Aleksandra Woźniak / Patrycja Michalska (MUKS 13 Radom)

18-25. Amelia Bielińska / Zuzanna Zbiegniewska (Astoria Piaseczno)

18-25. Patrycja Łukasik / Małgorzata Mikucka (UKS Atena Warszawa)

26-30. Emilia Kusak / Alicja Stefaniak (WTS Warka)

26-30. Dorota Dżuchil / Maja Przeździecka (UKS Atena Warszawa)

26-30. Magdalena Skonieczna / Zuzanna Wittke (MUKS Krótka Mysiadło)

26-30. Wiktoria Rozbiewska / Zofia Wolfram (UKS Atena Warszawa)

26-30. Julia Gawęda / Aleksandra Kulik (UMKS MOS Wola Warszawa)

MŁODZICY

1. Michał Kulesza / Piotr Szlęzak (UMKS MOS Wola Warszawa)

2. Łukasz Grzegrzółka / Mikołaj Grzegrzółka (MUKS Krótka Mysiadło)

3. Maciej Pszczoła / Wiktor Chmielewski (MKS MDK Warszawa)

4. Maciej Pieńkowski / Emil Bojarski (UKS Plas Warszawa)

5. Jakub Woźniak / Kacper Średnicki (MKS MDK Warszawa)

6. Bartłomiej Skorek / Przemysław Mączka (MKS MDK Warszawa)

7-8. Michał Matysek / Filip Pańczak (MUKS Krótka Mysiadło)

7-8. Bartłomiej Plaskota / Błażej Gabryszczak (UKS Tempo Przysucha)

9-10. Michał Surmacz / Jakub Gajos (UKS Tempo Przysucha)

9-10. Michał Popielski / Jarosław Czarnocki (UMKS MOS Wola Warszawa)

Podziel się:

OFICJALNY PARTNER MEDIALNY MAZOWIECKO-WARSZAWSKIEGO ZWIĄZKU PIŁKI SIATKOWEJ