Aktualności - plażówka

Klasyfikacja Mistrzostw Mazowsza Kadetek i Kadetów 2017

KADETKI

1. Katarzyna Żmijewska / Małgorzata Żmijewska (UKS Atena Warszawa

2. Justyna Piwowarczyk / Amanda Kowalska (MUKS Sparta Warszawa)

3. Natalia Marek / Sylwia Postek (UMKS MOS Wola Warszawa / UKS Debina Nieporęt)

4. Lena Pękal / Ilona Wrzesień (UKS Tempo Przysucha)

5. Paulina Mamla / Zuzanna Ostas (UKS Atena Warszawa)

6. Zuzanna Gruszczyńska / Zuzanna Hausman (MUKS Sparta Warszawa / UKS SMS Warszawa)

7-8. Patrycja Bąk / Zuzanna Dygdoń (UMKS MOS Wola Warszawa)

7-8. Wiktoria Kołakowska / Julia Bujska (Astoria Piaseczno)

9. Wioleta Śpiewak / Julia Szwed (UKS Esperanto Warszawa)

10-13. Julia Chadała / Sylwia Kostrzębska (UMKS MOS Wola Warszawa)

10-13. Alicja Dąbrowska / Adrianna Wełna (UKS Atena Warszawa)

10-13. Natalia Kapturowska / Aleksandra Kąpińska (Volley Płock /UKS Atena / Rosario)

10-13. Paulina Sidor / Julia Zimoch (MUKS Krótka Mysiadło)

14-17. Wiktoria Widulińska / Sylwia Wrzesień (UKS Tempo Przysucha)

14-17. Aleksandra Makaruk / Julia Ryng (UKS Beta Błonie)

14-17. Kamila Korycka / Paulina Węzigowska (UKS Tempo Przysucha)

14-17. Justyna Piekarek / Małgorzata Cybulska (UKS Esperanto Warszawa)

18-22. Julia Surosz / Karolina Wieczorek (Astoria Piaseczno)

18-22. Julia Aderek / Zuzanna Bieńko (MUKS Krótka Mysiadło)

18-22. Jakubczak Kamila / Wiktoria Muther (UKS Atena Warszawa / MUKS Sparta Warszawa)

18-22. Oliwia Gajowniczek / Weronika Kaczmarek (UMKS MOS Wola Warszawa)

18-22. Marta Jabłońska / Karolina Jankowska (UMKS MOS Wola Warszawa)

 

KADECI

1. Jacek Woźniak / Jakub Wrzesień (UKS Tempo Przysucha)

2. Jakub Norek / Oskar  Kutyba (UKS Tempo Przysucha)

3. Jakub Rylski / Michał Januszewski (KS Metro Warszawa)

4. Piotr Krzyżanowski / Lech Bieliński (UMKS MOS Wola Warszawa)

5. Antoni Milczarski / Ernest Kaciczak (UMKS MOS Wola Warszawa)

6. Mateusz Stecz / Kacper Rybarczyk (KS Metro Warszawa)

7-8. Paweł Walaśkiewicz / Jakub Wąsik (UKS Plas Warszawa)

7-8. Mikołaj Drobek / Gracjan Sucharski (UMKS MOS Wola Warszawa)

9-10. Grzegorz Drewniak / Jakub Wujkowski (UKS Plas Warszawa)

9-10. Bartosz Fronczak / Tomasz Mentecki (UKS Plas Warszawa)

11-14. Bartłomiej Dąbrowski / Adam Kwieciński (UKS Plas Warszawa)

11-14. Tymoteusz Kapitan / Jakub Wrochna (SSPS Konstancin Jeziorna)

11-14. Michał Skibiński / Piotr Pawlak (UMKS MOS Wola Warszawa)

11-14. Łukasz Grzegrzółka / Mikołaj Grzegrzółka (MUKS Krótka Mysiadło)

15-17. Stanisław Patynowski / Michał Wiktorzak (MUKS Krótka Mysiadło)

15-17. Grzegorz Molga / Jan Warszawski (UMKS MOS Wola Warszawa)

15-17. Kacper Mitręga / Miłosz Kwieciński (UMKS MOS Wola Warszawa / KS Zawkrze Mława)

18-21. Maciej Pszczoła / Wiktor Chmielewski (MKS MDK Warszawa)

18-21. Kacper Kulesza / Bartosz Rubin (UMKS MOS Wola Warszawa)

18-21. Kamil Szczepaniak / Paweł Skalski (UKS Tempo Przysucha)

18-21. Piotr Szopa / Adam Then (Astoria Piaseczno / MUKS Krótka Mysiadło)

Podziel się:

OFICJALNY PARTNER MEDIALNY MAZOWIECKO-WARSZAWSKIEGO ZWIĄZKU PIŁKI SIATKOWEJ