Aktualności - plażówka

Klasyfikacja Mistrzostw Mazowsza Juniorek i Juniorów 2017

JUNIORKI

1. Dominika Kęsik / Aleksandra Bator (MUKS Sparta Warszawa)

2. Weronika Brzuzy / Paulina Niedźwiecka (UMKS MOS Wola / MUKS Sparta)

3. Alicja Cybulska / Aneta Matczak (UKS Esperanto Warszawa)

4. Katarzyna Żmijewska / Małgorzata Żmijewska (UKS Atena Warszawa)

5. Justyna Piwowarczyk / Amanda Kowalska (MUKS Sparta Warszawa)

6. Anna Maziopa / Katarzyna Salomonik (LTS Legionovia Legionowo)

7-8. Wiktoria Połosak / Paulina Bochenek (UMKS MOS Wola Warszawa)

7-8. Zuzanna Gruszczyńska / Zuzanna Hausman (MUKS Sparta Warszawa / UKS SMS Warszawa)

9-10. Julia Krzyżak / Monika Rutkowska (UKS Esperanto / Praska 30)

9-10. Zuzanna Ostas / Paulina Mamla (UKS Atena)

11-14. Zuzanna Morawa / Julia Radtke (UKS Esperanto Warszawa)

11-14. Michalina Broda / Dominika Langner (UKS Esperanto Warszawa)

11-14. Aleksandra Jedut / Agata Lesiak (UKS Atena / KS Metro)

11-14. Marta Jabłońska / Karolina Jankowska (UMKS MOS Wola / MUKS Sparta)

15-18. Lena Pękal / Ilona Wrzesień (UKS Tempo Przysucha)

15-18. Zuzanna Florczak / Karolina Dąbrowska (MUKS Sparta Warszawa)

15-18. Alicja Dąbrowska / Adrianna Wełna (UKS Atena Warszawa / UMKS MOS Wola Warszawa)

15-18. Julia Surosz / Karolina Wieczorek (Astoria Piaseczno)

19-25. Karolina Waligóra / Alicja Ratowska (UMKS MOS Wola Warszawa / LTS Legionovia)

19-25. Wiktoria Kołakowska / Amelia Bielińska (Astoria Piaseczno)

19-25. Patrycja Pietroń / Sandra Zielińska (NOSiR / SMS Warszawa)

19-25. Martyna Leoniak / Wiktoria Muther (UKS Atena / MUKS Sparta Warszawa)

19-25. Aleksandra Gołąbek / Joanna Dylik (Astoria Piaseczno)

19-25. Magdalena Ochocka / Patrycja Dzik (UKS Jedynka Kozienice)

19-25. Karolina Kuty / Adrianna Latos (UKS Jedynka Kozienice)

 

JUNIORZY

1. Jakub Wrzesień / Karol Kietliński (UKS Tempo Przysucha / RCS Czarni Radom)

2. Michał Podgórzak / Jakub Powałka (KPS Siedlce)

3. Stanisław Patynowski / Michał Wiktorzak (MUKS Krótka Mysiadło)

4. Łukasz Grzegrzółka / Mikołaj Grzegrzółka (MUKS Krótka Mysiadło)

5. Piotr Szopa / Adam Then (Astoria Piaseczno / MUKS Krótka Mysiadło)

Podziel się:

OFICJALNY PARTNER MEDIALNY MAZOWIECKO-WARSZAWSKIEGO ZWIĄZKU PIŁKI SIATKOWEJ