Aktualności - plażówka

Klasyfikacja końcowa Mistrzostw Mazowsza Kadetek i Kadetów

KADETKI

1. Julita Molenda / Paulina Kwapisiewicz (MUKS 13 Radom)

2. Aleksandra Gutowska / Wiktoria Kowalska (UKS Atena Warszawa)

3. Gabriela Grunt / Magdalena Tomaszewska (UKS Atena Warszawa / UKS SMS)

4. Amanda Kowalska / Justyna Piwowarczyk (UMKS MOS Wola Warszawa)

5. Aneta Matczak / Wioleta Śpiewak (UKS Esperanto Warszawa)

6. Natalia Marek / Zofia Krajewska (UMKS MOS Wola Warszawa)

7. Katarzyna Grotek / Izabela Włodarczyk (MUKS 13 Radom)

8. Natalia Kapturowska / Matylda Latek (UKS Atena Warszawa)

9. Katarzyna Żmijewska / Małgorzata Żmijewska (UKS Atena Warszawa)

10-13. Wiktoria Babecka (ESPES Sparta / Wiktoria Wiśniewska (UKS Plas Warszawa)

10-13. Julia Cybulska / Julia Krzyżak (UKS Esperanto Warszawa)

10-13. Paulina Jończyk  / Hanna Szczepańska (ASTO Piaseczno)

10-13. Agata Korkiewicz / Julia Dąbrowska (ESPES Sparta Warszawa)

14-17. Paulina Obrubko / Magdalena Gwardiak (ESPES Sparta Warszawa)

14-17. Paulina Bochenek / Izabela Szymkowska (UMKS MOS Wola Warszawa)

14-17. Wiktoria Kołakowska / Maja Jastrzębska (ASTO Piaseczno)

14-17. Patrycja Bąk / Wiktoria Połosak (UMKS MOS Wola Warszawa)

18-25. Weronika Kaczmarek / Oliwia Gajowniczek (UMKS MOS Wola Warszawa)

18-25. Paulina Mamla / Zuzanna Ostas (UKS Atena Warszawa)

18-25. Sandra Zielińska / Michalina Retman (UKS SMS Warszawa)

18-25. Dominika Kozyra / Paulina Duda (ESPES Sparta Warszawa)

18-25. Lena Pekal / Ilona Wrzesień (UKS Tempo Przysucha)

18-25. Aleksandra Stolarek / Natalia Zdrowińska (ESPES Sparta Warszawa)

18-25. Anna Woźniak / Pola Lasota (ASTO Piaseczno)

18-25. Karolina Wieczorek / Oliwia Jakubowska (ASTO Piaseczno)

26-33. Alicja Rychlik / Alicja Orkowska (UKS Esperanto Warszawa)

26-33. Justyna Budzyńska / Zuzanna Zielińska (UKS Atena Warszawa)

26-33. Karolina Waligóra / Julia Duczmal (UMKS MOS Wola Warszawa)

26-33. Martyna Krynicka / Julia Chadała (UMKS MOS Wola Warszawa)

26-33. Weronika Ciupa / Martyna Terlikowska (UKS Esperanto Warszawa)

26-33. Dominika Langner / Justyna Piekarek (UKS Esperanto Warszawa)

26-33. Klaudia Legucka / Patrycja Tokarska (UKS Tempo Przysucha)

26-33. Oktawia Stółka / Zofia Pieńkowska (UKS Atena Warszawa)

34-38. Aleksandra Klak / Klaudia Sokołowska (SMS Warszawa)

34-38. Anna Błażewicz / Julia Surosz (ASTO Piaseczno)

34-38. Izabela Konecka / Patrycja Pietroń (SMS Warszawa / NOSiR Nowy Dwór)

34-38. Gabriela Surma / Kamila Paszta (UKS Esperanto Warszawa)

34-38. Zuzanna Hausman / Aleksandra Baratowicz (UKS SMS Warszawa)

 

KADECI

1. Patryk Belkiewicz / Jakub Krupiński (UMKS MOS Wola Warszawa)

2. Jacek Woźniak / Jakub Wrzesień (UKS Tempo Przysucha)

3. Przemysław Bałdyga / Łukasz Stojke (UKS Olimp Ostrołeka)

4. Antoni Milczarski / Kacper Wiśniewski (UMKS MOS Wola Warszawa)

5. Paweł Jerke / Bartłomiej Zieliński (KS Metro Warszawa )

6. Aleksander Jass / Kacper Dyliński (UMKS MOS Wola Warszawa)

7. Paweł Borowski / Piotr Tumiłowicz (UMKS MOS Wola Warszawa)

8. Michał Trzciński / Mateusz Zawadka (MKS MDK Warszawa)

9. Tomasz Siewiorek / Michał Skibiński (UMKS MOS Wola Warszawa)

10-13. Krzysztof Kaliszuk / Stanisław Bęza (MKS MDK Warszawa)

10-13. Sebastian Strulak / Mateusz Golis (UMKS MOS Wola Warszawa / UKS Dębina Nieporęt)

10-13. Jakub Wąsik / Paweł Walaśkiewicz (UKS Plas Warszawa)

10-13. Piotr Pawlak / Mateusz Orzełowski (UMKS MOS Wola Warszawa / KPS Siedlce)

14-17. Wiktor Manowski / Michał Dudek (UKS Krótka Mysiadło)

14-17. Jan Warszawski / Maciej Trociński (UMKS MOS Wola Warszawa / KS Jastrzębski Wegiel)

14-17. Sebastian Pałgan / Michał Tumielewicz (UKS Tempo Przysucha)

14-17. Jakub Norek / Oskar Kutyba (UKS Tempo Przysucha)

18. Stanisław Patynowski / Michał Wiktorzak (UKS Krótka Mysiadło)

Podziel się:

OFICJALNY PARTNER MEDIALNY MAZOWIECKO-WARSZAWSKIEGO ZWIĄZKU PIŁKI SIATKOWEJ