Aktualności - plażówka

Środa, 13 września 2017

Punkty rankingowe za wyniki zawodniczek / zawodników z Mazowsza w 2017 roku

PUNKTY RANKINGOWE ZA WYNIKI ZAWODNIK “W / ZAWODNICZEK W ROZGRYWKACH O MISTRZOSTWO MAZOWSZA W SIATK “WCE PLAŻOWEJ W SEZONIE 2017 Młodziczki Młodzicy 1 Żmijewska Katarzyna Żmijewska Małgorzata (UKS Atena Warszawa) 5 5 1 Kulesza Michał Szlęzak Piotr (UMKS MOS Wola Warszawa) 5 5 …

Wtorek, 12 września 2017

Punkty rankingowe w rozgrywkach siatkówki plażowej

MISTRZOSTWA MAZOWSZA Juniorki / Juniorzy Kadetki / Kadeci Młodziczki / Młodzicy Miejsce Punkty Miejsce Punkty Miejsce Punkty 1 40 1 20 1 10 2 36 2 18 2 9 3 32 3 16 3 8 4 …

Wtorek, 12 września 2017

Wzór pisma o wypożyczeniu na rozgrywki plażowe

Warszawa 15.05.2018 Uczniowski Klub Sportowy Olimp Warszawa wypożycza (nieodpłatnie lub na jakichś warunkach… tutaj wypunktować warunki) swego zawodnika Jana Kowalskiego (nr pesel) do Międzyszkolnego Uczniowskiego Klubu Sportowego Zryw Płock na okres rozgrywek siatkówki plażowej t.j. od 01.06. do 31.08 (z reguły lub …

Środa, 09 sierpnia 2017

Wyniki zespołów mazowieckich w Mistrzostwach Polski 2015-2017

2017 Młodziczki 2. Żmijewska Katarzyna / Żmijewska Małgorzata (UKS Atena Warszawa) 13-16. Kołakowska Wiktoria / Leoniak Martyna (Astoria Piaseczno) 17-24. Pająkowska Aleksandra / Dygdoń Zuzanna (UMKS MOS Wola Warszawa) 33-48. Ciupa Weronika / Terlikowska Martyna (UKS Esperanto Warszawa) Młodzicy 17-24. Kulesza Michał / Szlęzak Piotr (UMKS…

Czwartek, 06 lipca 2017

Klasyfikacja 1/2 OOM kadetów

1. Mikołaj Miszczuk / Konrad Stokłosiński (UKS Tempo Chełm) 2. Szymon Karnkowski / Albert Krzewiński (MKS Bzura Ozorków) 3. Jacek Woźniak / Jakub Wrzesień (UKS Tempo Przysucha) 4. Antoni Milczarski / Piotr Pawlak (UMKS MOS Wola Warszawa) 5. Jakub Brdak / Patryk Foltynowicz (KS Wifama Łódź) 6. Oskar Kutyba / Jakub Norek (UKS Tempo Przysucha) 7…

Czwartek, 22 czerwca 2017

Klasyfikacja Mistrzostw Mazowsza Młodziczek i Młodzików 2017

MŁODZICZKI 1. Katarzyna Żmijewska / Małgorzata Żmijewska (UKS Atena Warszawa) 2. Julia Kabala / Patrycja Bąk (UMKS MOS Wola Warszawa) 3. Zuzanna Dygdoń / Oliwia Kosieradzka (UMKS MOS Wola Warszawa) 4. Martyna Terlikowska / Weronika Ciupa (UKS Esperanto Warszawa) 5. Marta Roicka / Aleksandra Pająkowska (UMKS MOS Wola Warszawa) 6. Wiktoria Koła…

Poniedziałek, 19 czerwca 2017

Komunikat Mistrzostw Mazowsza Młodziczek i Młodzików w siatkówce plażowej 2017

Pierwszy dzień 21.06.2017r. (środa) godz. 14.00 odprawa i eliminacje do turnieju głównego dziewcząt godz. 16.00 odprawa i eliminacje do turnieju głównego chłopców Drugi dzień 22.06.2017r. (czwartek) godz. 15.00 turniej główny (8 zespołów). Do Mistrzostw Mazowsza Młodziczek i Młodzików zostały zakwalifikowane zespoły: MŁODZICZKI 1. Ka…

Poniedziałek, 19 czerwca 2017

Klasyfikacja Mistrzostw Mazowsza Kadetek i Kadetów 2017

KADETKI 1. Katarzyna Żmijewska / Małgorzata Żmijewska (UKS Atena Warszawa 2. Justyna Piwowarczyk / Amanda Kowalska (MUKS Sparta Warszawa) 3. Natalia Marek / Sylwia Postek (UMKS MOS Wola Warszawa / UKS Debina Nieporęt) 4. Lena Pękal / Ilona Wrzesień (UKS Tempo Przysucha) 5. Paulina Mamla / Zuzanna Ostas (UKS Atena Warszawa) 6. Zuzanna Gruszczy…

Środa, 14 czerwca 2017

Komunikat Mistrzostw Mazowsza Kadetek i Kadetów w siatkówce plażowej 2017

Zawody odbywać się będą w cyklu dwudniowym. Pierwszy dzień 17.06.2017r. (sobota) godz. 09.00 odprawa i eliminacje do turnieju głównego dziewcząt godz. 11.30 odprawa i eliminacje do turnieju głównego chłopców Drugi dzień 18.06.2017r. (niedziela) godz. 09.00 turniej główny (8 zespołów). Do Mistrzostw Mazowsza Kadetek i Kadetów zostały zakwali…

Poniedziałek, 12 czerwca 2017

Klasyfikacja Mistrzostw Mazowsza Juniorek i Juniorów 2017

JUNIORKI 1. Dominika Kęsik / Aleksandra Bator (MUKS Sparta Warszawa) 2. Weronika Brzuzy / Paulina Niedźwiecka (UMKS MOS Wola / MUKS Sparta) 3. Alicja Cybulska / Aneta Matczak (UKS Esperanto Warszawa) 4. Katarzyna Żmijewska / Małgorzata Żmijewska (UKS Atena Warszawa) 5. Justyna Piwowarczyk / Amanda Kowalska (MUKS Sparta Warszawa) 6. Anna Mazio…

Wtorek, 06 czerwca 2017

Komunikat Mistrzostw Mazowsza Juniorek i Juniorów w siatkówce plażowej 2017

Zawody odbywać się będą w cyklu dwudniowym. Pierwszy dzień 09.06.2017r. (piątek) godz. 15.30 odprawa i eliminacje do turnieju głównego dziewcząt Z uwagi na 6 zgłoszonych zespołów chłopców, eliminacje dla chłopców się nie odbędą i wszystkie 6 zespołów przechodzi do sobotniego turnieju głównego. Odprawa tylko dla chłopców w sobotę o godzinie 8:…

Poniedziałek, 05 czerwca 2017

Klasyfikacja Mistrzostw Mazowsza Kobiet i Mężczyzn 2017

KOBIETY 1. Aleksandra Zdon / Paulina Biranowska 2. Aleksandra Balcerowicz / Dominika Balcerowicz 3. Małgorzata Kaczorowska / Joanna Karasiewicz 4. Michalina Tokarska / Justyna Tylutki 5-6. Anna Sulej / Aleksandra Sikorska 5-6. Dominika Kęsik / Aleksandra Bator 7-8. Anna Lipińska / Aneta Kaczmarek 7-8. Monika Kaczorowska / Karolina Szmigiels…

Czwartek, 11 maja 2017

Mistrzostwa Mazowsza Kobiet i Mężczyzn w siatkówce plażowej 2017- komunikat organizacyjny

Zawody odbywać się będą w cyklu jednodniowym. System rozgrywek zostanie ustalony przez Koordynatora Siatkówki Plażowej po zgłoszeniach zespołów. Termin zawodów: 03.06 (sobota) kobiety i mężczyźni. Odprawa techniczna: kobiety 09:00, mężczyźni 09:15 Zawodniczki / Zawodnicy potrzebujący przejść badania lekarskie stawiają się na godzinę 08:15 Termi…

Środa, 10 maja 2017

Młodzieżowe Mistrzostwa Mazowsza w siatkówce plażowej 2017 - komunikat organizacyjny

WGiD MWZPS zawiadamia o terminach rozgrywek siatkówki plażowej: 09.06 (piątek) eliminacje i 10.06 (sobota) turniej główny Mistrzostw Mazowsza Juniorek i Juniorów 17.06 (sobota) eliminacje i 18.06 (niedziela) turniej główny Mistrzostw Mazowsza Kadetek i Kadetów 21.06 (środa) eliminacje i 22.06 (czwartek) turniej główny Mistrzostw Mazowsza Młodzic…

Czwartek, 20 kwietnia 2017

Terminarz Mistrzostw Mazowsza w siatkówce plażowej 2017

Wydział Gier i Dyscypliny Mazowiecko - Warszawskiego Związku Piłki Siatkowej informuje, iż Mistrzostwa Mazowsza w siatkówce plażowej 2017 odbędą się w następujących terminach: 03.06 (sobota) Otwarte Mistrzostwa Mazowsza Kobiet i Mężczyzn 09.06 (piątek - eliminacje) i 10.06 (sobota - finały) Mistrzostwa Mazowsza Juniorek i Juniorów 17.06 (sobota …

Piątek, 08 lipca 2016

Klasyfikacja końcowa 1/2 Mistrzostw Polski Młodziczek - Warszawa 2016

1. Katarzyna Żmijewska / Małgorzata Żmijewska (UKS Atena Warszawa) 2. Nikola Miązek / Malwina Schonhofer (MUKS Abis SP64 Łódź / Budowlani Łódź) 3. Zuzanna Bielak / Daria Nowicka (TPS Lublin) 4. Weronika Krysztofiak / Julia Gliwa (MUKS Abis SP64 Łódź / ŁKS Łódź) 5-6. Weronika Omielan / Aleksandra Pawelska (MSM Olimpik Mońki) 5-6. Julia Parcheta…

Wtorek, 21 czerwca 2016

Klasyfikacja końcowa Mistrzostw Mazowsza Młodziczek i Młodzików

MŁODZICZKI 1.Katarzyna Żmijewska / Małgorzata Żmijewska (UKS Atena Warszawa) 2.Izabela Szymkowska / Zuzanna Dygdoń (UMKS MOS Wola Warszawa) 3.Wiktoria Warpechowska / Alicja Dąbrowska (UKS Atena Warszawa) 4.Wiktoria Połosak / Patrycja Bąk (UMKS MOS Wola Warszawa) 5.Oktawia Stółka / Aleksandra Jedut (UKS Atena Warszawa) 6.Wiktoria Kołakowska /…

Środa, 15 czerwca 2016

Klasyfikacja końcowa Mistrzostw Mazowsza Kadetek i Kadetów

KADETKI 1. Julita Molenda / Paulina Kwapisiewicz (MUKS 13 Radom) 2. Aleksandra Gutowska / Wiktoria Kowalska (UKS Atena Warszawa) 3. Gabriela Grunt / Magdalena Tomaszewska (UKS Atena Warszawa / UKS SMS) 4. Amanda Kowalska / Justyna Piwowarczyk (UMKS MOS Wola Warszawa) 5. Aneta Matczak / Wioleta Śpiewak (UKS Esperanto Warszawa) 6. Natalia Marek…

Poniedziałek, 30 maja 2016

Klasyfikacja końcowa Mistrzostw Mazowsza Juniorek i Juniorów

JUNIORKI 1. Bator Aleksandra / Kesik Dominika (MUKS Sparta Warszawa) 2. Maziopa Anna / Salamonik Katarzyna (LTS Legionovia Legionowo) 3. Brzuzy Weronika / Goławska Karolina (UMKS MOS Wola Warszawa / UKS Olimp Bartoszyce) 4. Dyduła Kamila / Niedźwiecka Paulina (MUKS Sparta Warszawa) 5. Zmitrowicz Iga / Rybicka Julia (NOSiR Nowy Dwór Mazowiecki)…

Poniedziałek, 23 maja 2016

Klasyfikacja Mistrzostw Mazowsza Kobiet i Mężczyzn 2016

KOBIETY 1. Alicja Zięba / Agnieszka Makaruk 2. Dominika Balcerowicz / Aleksandra Balcerowicz 3. Małgorzata Wawrzyńska / Joanna Karasiewicz 4. Dominika Makowska / Anna Lipińska 5-8. Kinga Pakuła / Anna Sulej 5-8. Aleksandra Bator / Dominika Kesik 5-8. Agnieszka Rakowiecka / Katarzyna Orłowicz 5-8. Agnieszka Saganowska / Marta Łodej 9-12. Ka…

OFICJALNY PARTNER MEDIALNY MAZOWIECKO-WARSZAWSKIEGO ZWIĄZKU PIŁKI SIATKOWEJ